Průmyslový inženýr (až 60.000 + řada benefitů) Pardubice

Aktualizováno:

14. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

PL5492

Zařazeno na pozici:

Průmyslový inženýr Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ ukončená maturitní zkouškou, komunikativní znalost angličtiny a češtiny, práce na PC, znalost Microsoft Office (zejména Excel - práce s čísly, kalkulace), samostatnost, analytické, logické a technické myšlení, ochota učit se novým věcem, týmová spolupráce, aktivní přístup při plnění svěřených úkolů, spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce

Samostatné zpracování, správa, aktualizace dat (Line balance, atd…)
Zodpovědnost za vypracování reportu a jeho následná řešení
Aktivní podíl na zavádění změn v procesu
Provádění kontrolní činnosti zavedených opatření - výsledky a finanční úspory reportujete nadřízeným
Prosazování zlepšování podmínek bezpečnosti práce, kvality, produktivity a efektivity
Kaizen aktivity na procesech
Zavádění výrobních systémů
MIFD
Analyzování procesu dle MTM-UAS

Nabízíme

Velmi zajímavá a zodpovědná práce s možností pravidelného využívání home office (po zapracování). Mzda od 50 do 60 tisíc btto (podle zkušeností). Velká škála firemních benefitů (benefitní karta pro sportovní a kulturní aktivity), penzijní připojištění. Příspěvek na stravování a velký výběr jídel.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28